Rekrutacja

Zapisy dla nowych studentek trwają od 1 czerwca do wyczerpania limitu miejsc.

Starając się o przyjęcie do Bursy trzeba wypełnić ankietę personalną i podanie (dostępne na stronie internetowej Bursy). Wypełnione formularze należy osobiście złożyć u Siostry odpowiedzialnej za Bursę, po uprzednim mailowym lub telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty. Decyzję o przyjęciu podejmuje Siostra odpowiedzialna za Bursę po przeprowadzeniu ze Studentką rozmowy kwalifikacyjnej. Kandydatka do Bursy informowana jest o przyjęciu drogą mailową lub telefonicznie w przeciągu 7 dni od złożenia dokumentów.

Osoby przyjęte dokonują w przeciągu 14 dni od przyjęcia wpłaty czynszu za miesiąc czerwiec następnego roku kalendarzowego.

W Bursie Matki Ludwiki, Aleja Modrzewiowa 20:

  • 400 zł za miejsce w pokoju trzyosobowym,
  • 450 zł za miejsce w pokoju dwuosobowym,
  • 500 zł za pokój jednoosobowy bez łazienki

oraz jednorazowej kaucji w wysokości 50 zł. Dokonanie wpłaty czynszu za ostatni miesiąc zamieszkania (czerwiec) jest zadeklarowaniem, że decyzja dotyczy wynajmu na cały rok, a ze strony Bursy, potwierdzeniem przyjętego wynajmu. 

Kwota ta nie jest zwracana w przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca i w przypadku wcześniejszego wypowiedzenia Umowy Najmu. 

W razie niewpłynięcia czynszu, na miejsce wchodzi osoba z listy rezerwowej.

Nowy numer kontaPekao SA, 77 1240 4533 1111 0011 0388 5530  (od 27.06.2021)

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 515 808 124 (s.Hieronima Król)

Nasza bursa

Bursa jest prowadzona przez Zgromadzenie Córek Bożej Miłości. W myśl hasła Założycielki Zgromadzenia Matki Franciszki Lechner  „Czynić dobro, nieść radość, uszczęśliwiać i prowadzić do nieba” siostry angażują się w wychowanie młodego pokolenia.

Bursa przyjmuje dziewczęta studiujące na różnych kierunkach i uczelniach Krakowa.  

Bursa jest placówką katolicką, podstawę jej działalności stanowią zasady i wartości chrześcijańskie. Zapewniamy mieszkankom życzliwość, formację ludzką i intelektualną. Dogodna lokalizacja w centrum miasta, a jednocześnie cisza i bezpieczeństwo, stwarza dogodne warunki do nauki. Bursa działa przez cały rok akademicki od października do czerwca, z przerwą na okres Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

separator

Bursa jest zlokalizowana w pięknym zakątku Krakowa w rejonie Lasku Wolskiego.

Do dyspozycji studentek jest budynek po gruntownym remoncie. Pokoje duże, słoneczne z przedpokojem i łazienką. Od niedawna bursa dysponuje również pokojami 2-osobowych z łazienkami. W każdym pokoju jest dostęp do Internetu. Wyposażenie pokoju stanowią tapczany, biurka, krzesła, szafki na książki i szafa na ubrania w przedpokoju. Studentki mają możliwość nauki i wypoczynku na dużym balkonie bądź w ogrodzie. Duża świetlica z TV i aneks kuchenny jest również do dyspozycji mieszkanek bursy, w razie potrzeby pralka. W bursie panuje miła atmosfera, cisza i spokój.

Do centrum dojazd 12 – minutowy .

Autobusy: Linia 152 do centrum i Uniwersytetu Jagiellońskiego, linia 102 do Uniwersytetu Pedagogicznego, linia 192 do AGH, Politechniki Krakowskiej i dworca PKP i PKS.

separator

POMIESZCZENIA

   

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1 | Wczoraj 2 | Ostatni tydzień 9 | Ostatni miesiąc 7 | Wszystkie 10602