Rekrutacja

Zapisy dla nowych studentek trwają od 1 czerwca do wyczerpania limitu miejsc.

Starając się o przyjęcie do Bursy trzeba wypełnić ankietę personalną i podanie (dostępne na stronie internetowej Bursy). Wypełnione formularze należy osobiście złożyć u Siostry odpowiedzialnej za Bursę, po uprzednim mailowym lub telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty. Decyzję o przyjęciu podejmuje Siostra odpowiedzialna za Bursę po przeprowadzeniu ze Studentką rozmowy kwalifikacyjnej. Kandydatka do Bursy informowana jest o przyjęciu drogą mailową lub telefonicznie w przeciągu 7 dni od złożenia dokumentów.

Osoby przyjęte dokonują w przeciągu 14 dni od przyjęcia wpłaty czynszu za miesiąc czerwiec następnego roku kalendarzowego.

W Bursie Matki Ludwiki, Aleja Modrzewiowa 20:

  • 400 zł za miejsce w pokoju trzyosobowym,
  • 450 zł za miejsce w pokoju dwuosobowym,
  • 500 zł za pokój jednoosobowy bez łazienki

oraz jednorazowej kaucji w wysokości 50 zł. Dokonanie wpłaty czynszu za ostatni miesiąc zamieszkania (czerwiec) jest zadeklarowaniem, że decyzja dotyczy wynajmu na cały rok, a ze strony Bursy, potwierdzeniem przyjętego wynajmu. 

Kwota ta nie jest zwracana w przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca i w przypadku wcześniejszego wypowiedzenia Umowy Najmu. 

W razie niewpłynięcia czynszu, na miejsce wchodzi osoba z listy rezerwowej.

Numer konta: BGŻ PARIBAS w Krakowie 23 1600 1462 1835 4814 9000 0001

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 737 968 437

Dokumenty

Podanie 
 adobe-pdf-icon
 Ankieta osobowa
 adobe-pdf-icon
Regulamin

adobe-pdf-icon

Aktualnie na stronie

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1 | Wczoraj 1 | Ostatni tydzień 13 | Ostatni miesiąc 30 | Wszystkie 9521